2 осьті ауыр жүктемелі сервопозиционер
Позиционер өлшемдері

Сипаттама
- Бұл 2 осьті L позициялағыш қалай қозғалады?
1 ось көлденеңінен 360° айнала алады, ал екінші ось 360° солға және оңға бұрыла алады
Дәнекерлеу позиционері әдетте жұмыс үстелінің бұрылыс механизмі мен айналу механизмінен тұрады, бұл жұмыс үстелінің көтеруі, бұрылуы және бұрылуы арқылы жұмыс бөлігін қажетті дәнекерлеу немесе бекіту бұрышында бекітуге мүмкіндік береді.
- Позиционер қалай жұмыс істейді?
Дәнекерлеу позиционерлерінің сериясы бүйірлік еңкейту түрі, бас пен құйрықтың айналу түрі, бас пен құйрықтың көтерілу айналу түрі, бас пен құйрықтың көлбеу түрі және қос айналу түрі және т.б. болып табылады.
Ол автоматты арнайы дәнекерлеу машинасына айналу үшін дәнекерлеу манипуляторымен үйлеседі, сонымен қатар дәнекерлеуді автоматтандыруды жүзеге асыру үшін роботтың перифериялық жабдықтарымен және роботпен үйлеседі. Сондай-ақ, біз клиенттердің әртүрлі жұмыс бөлігі мен технологиялық талаптарына сәйкес теңшелген дәнекерлеу позиционерін жасай аламыз.
Позиционер диаметрі
| Модель | JHY4030L-080 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқыш оқшаулау класы | F |
| Айналмалы үстел | Диаметрі 800 мм (өзгертуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Қолданба
Автокөлік бөлшектері, велосипед бөлшектері, автомобиль бөлшектері, болат жиһаз, жаңа энергия, болат құрылымы, құрылыс техникасы, фитнес жабдықтары және т.б.
Біздің дәнекерлеу позиционерінің негізгі өнімдері
1 осьті басы-құйрығы айналатын дәнекерлеу позиционері
1 осьті бас тәрізді тік айналмалы дәнекерлеу позиционері
1 осьті көлденең айналмалы дәнекерлеу позиционері
2 осьті P типті дәнекерлеу позиционері
2 осьті U типті дәнекерлеу позиционері
2 осьті L типті дәнекерлеу позиционері
3 осьті көлденең дәнекерлеу позиционері
3 осьті жоғары-төмен айналдыратын дәнекерлеу позиционері
Қаптама: Ағаш қаптамалар
Жеткізу мерзімі: алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн
Жиі қойылатын сұрақтар
1.С: сіздің позиционеріңіз менің Fanuc роботыммен жұмыс істей ала ма?
Ж: Иә
2. Позиционеріңіз менің ABB роботыммен синхрондала ала ма?
A: Иә, позитронға роботыңызбен бірдей брендті қозғалтқышты орнатыңыз.
3.С: Позиционер қалай басқарылады?
A: JHY роботын пайдаланған кезде, оны біздің роботты басқару жүйесі басқара алады; басқа бренд роботын пайдаланған кезде, біз сіздің роботыңызбен жұмыс істеу үшін позиционерді PLC шкафымен жабдықтай аламыз.






