6 осьті тот баспайтын болаттан жасалған алюминий дәнекерлеу робототехникасы жұмыс станциясы
Сипаттама
Екі осьті позиционер ±180° көлденең және аударылып айналуға қол жеткізе алады.
Позиционердің айналуы роботты басқару корпусының астына қосылған басқару корпусымен басқарылады. Дәнекерлеу процесінде ол робот пен позиционер арасында синхрондалған қозғалыстарды жүзеге асыра алады.
Бұл позиционер бірнеше бұрышпен дәнекерлеуді қажет ететін дайындамаларға жарамды және дәнекерлеу жұмыстарының икемділігі мен сапасын жақсарту үшін дәнекерлеу роботтарымен бірге пайдаланылуы мүмкін.
Позиционердің техникалық параметрі
| Модель | JHY4030P-080 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқышты оқшаулау калькуляторлары | F |
| Жұмыс үстелі | Диаметрі 800 мм (өзгертуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Робот жұмыс орнының компоненттері
| Өнім | Саны |
| 6 осьті дәнекерлеу роботы | 1 жиынтық |
| 2 осьті позиционер | 1 жиынтық |
| Дәнекерлеу қуат көзі | 1 жиынтық |
| Дәнекерлеу алауы | 1 жиынтық |
| Басқару қорабы | 2 дана |
| Алау тазалау станциясы | 1 жиынтық |
| Робот сызықтық рельс | *м (міндетті емес) |
| Лазерлік сенсор | 1 жиынтық (міндетті емес) |
| Қауіпсіздік шамы пердесі | 1 жиынтық (міндетті емес) |
| Қауіпсіздік қоршауы | *м (міндетті емес) |
Неліктен бізді таңдау керек?
1. Біз Қытайдағы өндірушіге арналған дәнекерлеу роботтарының біріміз.
2. Біз тек робот өндірушісі ғана емес, сонымен қатар позиционерлерді де шығарамыз.
3. Роботталған интеграцияланған жобаларда 10 жылдан астам тәжірибе.
4. Роботты басқару жүйесі оңай жұмыс істейді және тұрақты.
5. Роботты басқару жүйесі 12 оське дейін басқара алады.
6. Біздің өнімдеріміз Оңтүстік-Шығыс Азия, Батыс Азия, Еуропа, Солтүстік Америка, Оңтүстік Америка, Австралия және т.б. елдердегі 30-дан астам елге сатылды.













