6 осьті тот баспайтын болаттан жасалған алюминий дәнекерлеу робототехникасы жұмыс станциясы

Функция
1. Роботтың кіріктірілген кабельдік дизайны роботтың кедергісіз қозғалуына мүмкіндік береді және жұмыс орнының орналасуы ұқыпты және ретке келтірілген
2. Роботты басқару корпусы күрделі PLC жөндеуін және кеңістікті басып алуды болдырмай, 11 оське дейін басқара алады
3. JHY роботы мен позиционер синхрондалуы мүмкін, ал позиционер айналған кезде робот бір уақытта дәнекерлей алады, бұл жұмыс станциясын дөңгелек дәнекерлеуге ерекше қолайлы етеді.
4. Лазерлік сенсорлар, қауіпсіздік шамы перделері және қауіпсіздік қоршаулары сияқты көптеген қосалқы жабдықтар қолжетімді.
5. Басқару жүйесінде әртүрлі дайындамалар үшін әртүрлі дәнекерлеу режимдерін пайдалануға мүмкіндік беретін бірнеше дәнекерлеу процесінің пакеттері бар.
Позиционердің техникалық параметрі
| Модель | JHY4030D-080 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқышты оқшаулау калькуляторлары | F |
| Жұмыс үстелі | Диаметрі 800 мм (өзгертуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Робот жұмыс станциясының компоненттері
1. Дәнекерлеу роботы:
Түрі: MIG дәнекерлеу роботы-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG дәнекерлеу роботы: BR-1510B, BR-1920B
Лазерлік дәнекерлеу роботы: BR-1410G, BR-1610G
2. Орналастырушы
Үлгі: JHY4030D-080
Түрі: 1 осьті көлденең айналмалы позиционер
3. Дәнекерлеу қуат көзі
Түрі: 350A/500A дәнекерлеу қуат көзі
4. Дәнекерлеу тапаншасы
Түрі: ауамен салқындатылатын мылтық, сумен салқындатылатын мылтық, итеретін мылтық
5. Алау тазалау станциясы:
Модель: SC220A
Түрі: Автоматты пневматикалық дәнекерлеу алауын тазалағыш
Басқа робот жұмыс орнының перифериялық құрылғылары
1. Роботтың қозғалмалы рельсі
Үлгі: JHY6050A-030
2. Лазерлік сенсор (міндетті емес)
Функциясы: дәнекерлеуді бақылау, орналастыру.
3. Қауіпсіздік шамы пердесі (міндетті емес)
Қорғаныс қашықтығы: 0,1-2 м, 0,1-5 м; қорғаныс биіктігі: 140-3180 мм
4. Қауіпсіздік қоршауы (міндетті емес)
5.PLC шкафы (міндетті емес)












