автоматты дәнекерлеу роботтық шешімі

Сенімді жұмыс орнын қалай таңдауға болады?
Алдымен бізге дайындамаңыздың материалы, қалыңдығы, өлшемдері, салмағы сияқты мәліметтерін айтып беріңіз.
содан кейін талаптарыңызды айтыңыз: қажетті дәнекерлеу тігісінің әсері, қауіпсіздік жұмыс ортасы және т.б.
Содан кейін біз сіздің өндіріс процесіңіз туралы айтамыз, кесу жұмыстарын қалай жасайсыз? Бөлшектер арасындағы ауытқу үлкен бе?
Соңында, біз тапсырыс берушінің өндіріс процесіне сәйкес келетін әртүрлі қолданбалар мен сипаттамаларға сәйкес келетін робототехниканы, позиционерлерді, робот рельстерін, лазерлік сенсорларды, қауіпсіздік шамдарының перделерін, қауіпсіздік қоршауларын және т.б. ұсынамыз.
Позиционердің техникалық параметрі
| Модель | JHY4030U-120 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқышты оқшаулау калькуляторлары | F |
| Айналмалы үстел өлшемі | 1200X650 мм (өзгертуге болады) |
| Салмақ | Нақты салмаққа қараңыз |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Робот жұмыс станциясының компоненттері
1. Дәнекерлеу роботы:
Түрі: MIG дәнекерлеу роботы-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG дәнекерлеу роботы: BR-1510B, BR-1920B
Лазерлік дәнекерлеу роботы: BR-1410G, BR-1610G
2. Орналастырушы
Әртүрлі түрі: 1 ось, 2 ось, 3 осьті позиционер, пайдалы жүктеме: 300/500/1000 кг немесе теңшелген
3. Жер үсті рельсі
Түрі: 500/1000 кг пайдалы жүктеме, қосымша ≥3 м ұзындық.
4. Дәнекерлеу машинасы
Түрі: 350A/500A дәнекерлеу машинасы
Сипаттамасы: көміртекті болат, тот баспайтын болат алюминий және мырышталған дәнекерлеу үшін қолданылуы мүмкін
5. Дәнекерлеу алауы:
Түрі: 350A-500A, ауамен салқындатылатын, сумен салқындатылатын, итеру-тарту
6. Алау тазалау станциясы:
Түрі: Автоматты пневматикалық дәнекерлеу алауын тазалағыш
Функциясы: дәнекерлеу сымын кесу, алауды тазалау, май бүрку
7. Лазерлік сенсор (міндетті емес)
Функциясы: дәнекерлеуді бақылау, орналастыру.
8. Қауіпсіздік шамы пердесі (міндетті емес)
Функциясы: әдетте қауіпсіздік жарық пердесін жауып тастау арқылы адамдарды тиімді қорғау үшін қауіпсіздік қоршауына орнатылады
9.Қауіпсіздік қоршауы (міндетті емес)
Функциясы: Персоналдың қауіпсіздігін қорғау үшін жабдықты оқшаулау үшін робот жұмыс станциясының шетіне орнатылған
Қаптама: Ағаш қораптар
Жеткізу мерзімі: алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн












