Жоғары дәлдіктегі RV редукторын дәнекерлеу позиционері

Сипаттама
● Дәнекерлеу позиционері жұмыс үстелінің айналу блогынан, аударылу блогынан және электрлік басқару жүйесінен тұрады.
● Позиционердің қозғалысын іске қосу және тоқтату түймесі арқылы жылдам басқаруға болады.
● Басқа жабдықтармен байланысты басқаруды кеңейту функциясы.
● ықшам көлемі, жақсы көрінісі, жеңіл салмағы және пайдаланудың қарапайымдылығы сияқты артықшылықтарымен.
● Тапсырыс берушінің дайындамасына және дәнекерлеу процедурасына сәйкес арнайы дизайн сұраныс бойынша қолжетімді
Позиционердің айналмалы табағы дөңгелек немесе жоғарыдағы пішінде жасалуы мүмкін.
Дәнекерлеу айналмалы үстелінің өлшемін және осьтік жүктемені теңшеуге болады.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa сияқты басқа робот брендтеріне бейімделуі мүмкін. (қозғалтқыш сызбасын тұтынушылар ұсынуы керек, содан кейін біз қозғалтқыш сызбасына негізделіп орнату тесігін қалдырамыз)
PLC шкафы міндетті емес.
Позиционер диаметрі
| Модель | JHY4030U-120 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқыш оқшаулау класы | F |
| Жұмыс үстелі | 1200 * 650 мм / диаметрі 1200 мм (теңшеуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Біздің дәнекерлеу позиционерінің негізгі өнімдері
1 осьті басы-құйрығы айналатын дәнекерлеу позиционері
1 осьті бас тәрізді тік айналмалы дәнекерлеу позиционері
1 осьті көлденең айналмалы дәнекерлеу позиционері
2 осьті P типті дәнекерлеу позиционері
2 осьті U типті дәнекерлеу позиционері
2 осьті L типті дәнекерлеу позиционері
3 осьті көлденең дәнекерлеу позиционері
3 осьті жоғары-төмен айналдыратын дәнекерлеу позиционері
Қаптама: Ағаш қаптамалар
Жеткізу мерзімі: алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн
Жиі қойылатын сұрақтар
С: Біз сауда компаниясымыз ба, әлде өндірушіміз бе?
A: Біз 10 жылдан астам тәжірибесі бар өндірушіміз.
С: Сізде өзіңіздің дәнекерлеу робототехникаңыз бар ма?
A: Иә. Біз сондай-ақ робототехниканы дәнекерлеу өндірушісіміз.
С: Сіздің зауытыңыз қай жерде орналасқан? Мен сол жерге қалай бара аламын?
A: Біздің зауыт Қытайдың Уси қаласында орналасқан.
С: Өнімнің сапасына қалай кепілдік бере аласыз?
A: Бізде өндіріс процесінде қатаң сапаны бақылау жүйесі бар және біз жеткізу алдында өнімнің сапасын тексеру үшін бізге келген клиенттерді қарсы аламыз.
С: Кепілдік мерзімі қанша?
Ж: Бір жыл.






