қозғалтқыш сервосы бар жоғары дәлдіктегі дәнекерлеу позиционері
Позиционер өлшемдері

Сипаттама
2 осьті серво позициялаушысы
- Дәнекерлеу робот жүйелеріне арналған позиционерлер
-Күрделі дайындамаларды көп бұрышты дәнекерлеу үшін 1 осьті көлденең айналдыруға, ал екінші осьті жоғары және төмен аударуға болады
- Позиционер роботпен бірдей басқару құрылғысын пайдаланады және жоғары жылдамдықпен, жоғары дәлдікпен және жоғары жүктемемен қолжетімді
- Жоғары дәнекерлеу сапасын қамтамасыз етеді
- Жақсартылған рұқсат етілген момент, инерция және жүк көтергіштігі бар ықшам корпусты жүзеге асыруға болады
Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa сияқты басқа робот брендтеріне бейімделуі мүмкін (қозғалтқыш сызбасын тұтынушылар ұсынуы керек, содан кейін біз қозғалтқыш сызбасына негізделіп орнату тесігін қалдырамыз)
PLC шкафы міндетті емес.
Позиционер диаметрі
| Модель | JHY4030P-080 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқыш оқшаулау класы | F |
| Жұмыс үстелі | Диаметрі 800 мм (өзгертуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤300кг / ≤500кг (>500кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Қаптама: Ағаш қаптамалар
Жеткізу мерзімі: алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн
Жиі қойылатын сұрақтар
1.С: Сіздің позиционеріңізді fanuc/abb/kuka/yaskawa роботым үшін пайдалана аламын ба?
A: Иә. Бірақ қозғалтқышты өзіңіз ұсынып, орнатуыңыз керек.
2.С: Сіздің позицияңыз роботыңызбен синхрондала ала ма?
Ж: Иә.






