Жоғары тиімді 3 осьті айналмалы дәнекерлеу позиционері
Позиционер өлшемдері

Сипаттама
● Бұл 3 осьті позиционер жұмыс үстелінің айналу блогынан, рама көлденең айналу блогынан және электрлік басқару жүйесінен тұрады.
● Бір позиционерде 2 жұмыс үстелі, жұмысты тек бір жағына жүктеп, түсіру арқылы орындауға болады, жұмыс тиімділігі айтарлықтай жақсартылған және кеңістік сығымдалған
● Позиционердің қозғалысын іске қосу және тоқтату түймесі арқылы жылдам басқаруға болады.
● Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa сияқты басқа робот брендтеріне бейімделуі мүмкін. (қозғалтқыш сызбасын тұтынушылар ұсынуы керек, содан кейін біз қозғалтқыш сызбасына негізделіп орнату тесігін қалдырамыз)
PLC шкафы міндетті емес.
Позиционер диаметрі
| Модель | JHY4030S-180 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқыш оқшаулау класы | F |
| Жұмыс үстелі | 1800 * 800 мм (теңшеуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 1600 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤300кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Біздің дәнекерлеу позиционерінің негізгі өнімдері
1 осьті басы-құйрығы айналатын дәнекерлеу позиционері
1 осьті бас тәрізді тік айналмалы дәнекерлеу позиционері
1 осьті көлденең айналмалы дәнекерлеу позиционері
2 осьті P типті дәнекерлеу позиционері
2 осьті U типті дәнекерлеу позиционері
2 осьті L типті дәнекерлеу позиционері
2 осьті көтергіш L типті дәнекерлеу позиционері
3 осьті көлденең дәнекерлеу позиционері
3 осьті жоғары-төмен айналдыратын дәнекерлеу позиционері
2 осьті реттелетін басы мен құйрығын дәнекерлеу позиционері
Қаптама: Ағаш қаптамалар
Жеткізу мерзімі: алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн
Жиі қойылатын сұрақтар
С: Біз сауда компаниясымыз ба, әлде өндірушіміз бе?
A: Біз 10 жылдан астам тәжірибесі бар өндірушіміз.
С: Сізде өзіңіздің дәнекерлеу робототехникаңыз бар ма?
A: Иә. Біз сондай-ақ робототехниканы дәнекерлеу өндірушісіміз.
С: Позиционерді клиенттің логотипіне қоюға бола ма?
A: Иә, біз оған өзіңіздің логотипіңізді қоя аламыз.
С: Өнімнің сапасына қалай кепілдік бере аласыз?
A: Бізде өндіріс процесінде қатаң сапаны бақылау жүйесі бар және біз жеткізу алдында өнімнің сапасын тексеру үшін бізге келген клиенттерді қарсы аламыз.
С: Кепілдік мерзімі қанша?
Ж: Бір жыл.






