2 осьті роторы бар mig tig дәнекерлеу роботының иіні

Сипаттама
Ол әртүрлі ірі металл парақтары мен күрделі бөлшектерді автоматты түрде дәнекерлеуге, жікпен дәнекерлеуге және ену арқылы дәнекерлеуге жарамды.
Робот Қытайдың зияткерлік меншік кеңсесінің патенттік сертификатынан және экспорттық CE сертификатынан өтті.
2 осьті позиционердің пайдалы жүктемесі мен айналмалы дискінің өлшемін реттеуге болады.
Бұл робот дәнекерлеу станциясы әдетте икемді орналасуы бар қарапайым жабдықты конфигурациялайды. Сіз станция орналасуын жердегі жағдайға байланысты өзгерте аласыз. Сіз таңдай алатын перифериялық жабдыққа мыналар кіреді: таза алау станциясы, айналдыру позициялағышы, лазерлік бақылау жүйесі, қашықтан басқару қорабы және т.б. Біз тегін технологиялық оқытуды ұсына аламыз.
Позиционердің техникалық параметрі
| Модель | JHY4050L-080 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқышты оқшаулау калькуляторлары | F |
| Жұмыс үстелі | Диаметрі 800 мм (өзгертуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Материал
Тот баспайтын болаттан дәнекерлеу
Алюминиймен дәнекерлеу
Көміртекті болаттан дәнекерлеу
Гальванизацияланған түтік/құбыр/пластина дәнекерлеуі
Суық роликпен дәнекерлеу
Қолданба
Автокөлік бөлшектері, велосипед бөлшектері, автомобиль бөлшектері, болат жиһаз, жаңа энергия, болат құрылымы, құрылыс техникасы, фитнес жабдықтары және т.б.
Пакет:Ағаш қораптар
Жеткізу уақыты:Алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн
Жиі қойылатын сұрақтар
С: Маған қолайлы роботты ұсыну үшін қандай ақпарат беруім керек?
Жауап: Өтінемін, дайындаманың материалын, қалыңдығын, дәнекерлеу орнын, өлшемдерін және салмағын қоса алғанда, дайындаманың егжей-тегжейлі сызбаларын беріңіз.
С: Сіз біздің өнімге арнайы қызмет көрсете аласыз ба?
Жауап: Иә. Біз сізге нақты өніміңізге сәйкес кәсіби роботтық дәнекерлеу жүйесінің шешімдерін ұсынамыз. Тек сізге өнімнің егжей-тегжейлі сызбалары мен дәнекерлеу талабын жіберу керек, содан кейін біз сіз үшін арнайы техникалық ұсыныс жасаймыз.
С: Маған қолданбаға арналған бейнелерді көрсете аласыз ба?
Жауап: Әрине. Сіз біздің барлық қолданба бейнелерімізді Youtube арнамыздан «JHY индустриалды роботы» деп іздеу арқылы немесе сату бөлімінен сізге жіберуді сұрау арқылы көре аласыз.
С: Мен өніміміздің дәнекерлеу сапасын білгім келеді, не істеуім керек?
Жауап: Сіз үлгілеріңізді сынақ дәнекерлеу үшін біздің зауытқа жібере аласыз. Дәнекерлеуді сынақтан өткізгеннен кейін біз сізге дәнекерлеу бейнелері мен суреттерін анықтама ретінде жібереміз. Сондай-ақ, үлгілерді тексеру үшін сізге қайтарамыз.












