құбыр резервуарын доғалық дәнекерлеу роботының интеграцияланған жұмыс орны
Позиционердің техникалық параметрі

Робот жұмыс станциясының компоненттері
1. Дәнекерлеу роботы:
Түрі: MIG дәнекерлеу роботы-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG дәнекерлеу роботы: BR-1510B, BR-1920B
Лазерлік дәнекерлеу роботы: BR-1410G, BR-1610G
2. Орналастырушы
Үлгі: JHY4010T-065
Түрі: 1 осьті бас басының позициялаушысы
Позиционердің техникалық параметрі төменде көрсетілген:
| Модель | JHY4010T-065 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқышты оқшаулау калькуляторлары | F |
| Жұмыс үстелі | 650 мм (теңшеуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤100кг / ≤500кг / ≤1000кг (>1000кг теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
3. Дәнекерлеу қуат көзі
Түрі: 350A/500A дәнекерлеу қуат көзі
4. Дәнекерлеу алауы
Түрі: ауамен салқындатылатын алау, сумен салқындатылатын алау, итеріп-тартатын алау
5. Алау тазалау станциясы:
Модель: SC220A
Түрі: Автоматты пневматикалық дәнекерлеу алауын тазалағыш
Басқа робот жұмыс орнының перифериялық құрылғылары
1. Роботтың қозғалмалы рельсі
Үлгі: JHY6050A-030
2. Лазерлік сенсор (міндетті емес)
Функциясы: дәнекерлеуді бақылау, орналастыру.
3. Қауіпсіздік шамы пердесі (міндетті емес)
Қорғаныс қашықтығы: 0,1-2 м, 0,1-5 м; қорғаныс биіктігі: 140-3180 мм
4. Қауіпсіздік қоршауы (міндетті емес)
5.PLC шкафы (міндетті емес)
Функция
1. Дәнекерлеу тапаншасының орнын электрлік реттеу, уақыт пен күш-жігерді үнемдеу, ыңғайлы және жылдам.
2. Дәнекерлеу пистолетінің бұрышы реттеледі, әртүрлі дәнекерлеу тігістеріне (түйіспен пісіру тігісі, бұрыштық дәнекерлеу тігісі және т.б.) бейімделе алады.
3. Дәнекерлеу тапаншасының тербелмелі функциясы бар, тербелмелі параметрді басқаруға болады және бейімделу мүмкіндігі кең.
4. Бас басының позиционерін конфигурациялаңыз, позиционер шеңберді дәнекерлеу тігісін жүзеге асыру үшін бұрышты аудара алады.
5. Позиционерді реттелетін тірек дөңгелегімен жобалауға болады, құбырдың әртүрлі ұзындығына бейімделеді
6. Жартылай автоматты басқару, икемді және жан-жақты жабдық, біркелкі және әдемі дәнекерлеу тігісі.
7. Позиционердің айналмалы осі серво қозғалтқышпен басқарылады, айналу жылдамдығын дәл басқаруға болады және дәнекерлеу процесінің талаптарын дәл орындауға болады.
8. Дәнекерлеу параметрлерін алдын ала орнату функциясы, дәнекерлеу параметрлерін жүйеге немесе дәнекерлеу параметрлеріне жазбас бұрын алдын ала орнатуға болады. Дәнекерлеу параметрлерін келесі жолы бірдей сипаттамадағы дайындаманы дәнекерлеу кезінде тікелей пайдалануға болады.












