Серво қозғалтқышы бар құбырды бұрап дәнекерлеу позиционері
Позиционер өлшемдері

Сипаттама
- Бұл құбыр дәнекерлеу позиционері құбырларды ораудан бастап шасси компоненттері немесе көше шамдарының бағанасы сияқты өте ұзын бөлшектерді орналастыруға дейінгі әртүрлі қолданбалар үшін қолданылады.
- Дәнекерлеу позиционерлері құбырларды, біліктерді, дөңгелектерді, шынтақтарды және басқа да фитингтерді дәнекерлеу кезінде өнімділікті айтарлықтай арттырады.
- Дәнекерлеу айналмалы үстелінің өлшемін және осьтің жүктемесін теңшеуге болады, патрондар мен тірек дөңгелегі қолжетімді.

- Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa сияқты басқа робот брендтеріне бейімделуі мүмкін (қозғалтқыш сызбасын тұтынушылар ұсынуы керек, содан кейін біз қозғалтқыш сызбасына негізделіп орнату тесігін қалдырамыз)
- PLC шкафы міндетті емес.
Позиционер диаметрі
| Модель | JHY4010T-050 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқыш оқшаулау класы | F |
| Жұмыс үстелі | Диаметрі 500 мм (өзгертуге болады) |
| Салмақ | Шамамен 400 кг |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме ≤100кг / ≤300кг / ≤500кг (теңшеуге болады) |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Қолданба
Автокөлік бөлшектері, велосипед бөлшектері, автомобиль бөлшектері, болат жиһаз, жаңа энергия, болат құрылымы, құрылыс техникасы, фитнес жабдықтары және т.б.
Қаптама: Ағаш қаптамалар
Жеткізу мерзімі: алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн
Жиі қойылатын сұрақтар
1.С: Дәнекерлеу псиционерлерін қалай таңдауға болады?
A: Өтінемін, бізге дайындамаңыздың салмағын, өлшемдерін айтып, оның дәнекерлеу орнының фотосуреттерін көрсетіңіз, содан кейін біз сізге қолайлы дәнекерлеу позиционерін ұсынамыз.
2.С: Сіздің позиционеріңізді fanuc/abb/kuka/yaskawa роботым үшін пайдалана аламын ба?
A: Иә. Бірақ қозғалтқышты өзіңіз ұсынып, орнатуыңыз керек.
3.С: Сіз тапсырыс бойынша жасалған тапсырысты қабылдайсыз ба?
A: Иә, біз позиционерді әртүрлі пайдалы жүктемемен және жұмыс үстелінің өлшемімен жобалай аламыз.







