ұсақ бөлшектерге арналған роботтық дәнекерлеу жұмыс орны
Позиционердің техникалық параметрі
| Модель | JHY4010U-050 |
| Номиналды кіріс кернеуі | Бір фазалы 220 В, 50/60 Гц |
| Қозғалтқышты оқшаулау калькуляторлары | F |
| Жұмыс үстелі | Диаметрі 500 мм |
| Салмақ | Нақты салмаққа қараңыз |
| Максималды пайдалы жүктеме | Осьтік жүктеме 100 кг |
| Қайталанымдылық | ±0,1 мм |
| Тоқтау позициясы | Кез келген лауазым |
Робот жұмыс станциясының компоненттері
1. Дәнекерлеу роботы:
Түрі: MIG дәнекерлеу роботы-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG дәнекерлеу роботы: BR-1510B, BR-1920B
Лазерлік дәнекерлеу роботы: BR-1410G, BR-1610G
2. Орналастырушы
Үлгі: JHY4010U-050
Түрі: 2 осьті позиционер
3. Дәнекерлеу қуат көзі
Түрі: 350A/500A дәнекерлеу қуат көзі
4. Дәнекерлеу алауы
Түрі: ауамен салқындатылатын алау, сумен салқындатылатын алау, итеріп-тартатын алау
5. Алау тазалау станциясы:
Модель: SC220A
Түрі: Автоматты пневматикалық дәнекерлеу алауын тазалағыш
Басқа робот жұмыс орнының перифериялық құрылғылары
1. Роботтың қозғалмалы рельсі
Үлгі: JHY6050A-030
2. Лазерлік сенсор (міндетті емес)
Функциясы: дәнекерлеуді бақылау, орналастыру
3. Қауіпсіздік шамы пердесі (міндетті емес)
Қорғаныс қашықтығы: 0,1-2 м, 0,1-5 м; қорғаныс биіктігі: 140-3180 мм
4. Қауіпсіздік қоршауы (міндетті емес)
5.PLC шкафы (міндетті емес)
Дәнекерлеу материалы
Тот баспайтын болаттан дәнекерлеу
Алюминиймен дәнекерлеу
Көміртекті болаттан дәнекерлеу
Гальванизацияланған түтік/құбыр/пластина дәнекерлеуі
Суық роликпен дәнекерлеу
Қолданба
Автокөлік бөлшектері, велосипед бөлшектері, автомобиль бөлшектері, болат жиһаз, жаңа энергия, болат құрылымы, құрылыс техникасы, фитнес жабдықтары және т.б.
Пакет:Ағаш қораптар
Жеткізу уақыты:Алдын ала төлем алынғаннан кейін 40 күн
Жиі қойылатын сұрақтар
С: Маған қолайлы роботты ұсыну үшін қандай ақпарат беруім керек?
Жауап: Өтінемін, дайындаманың материалын, қалыңдығын, дәнекерлеу орнын, өлшемдерін және салмағын қоса алғанда, дайындаманың егжей-тегжейлі сызбаларын беріңіз.
С: Сіз біздің өнімге арнайы қызмет көрсете аласыз ба?
Жауап: Иә. Біз сізге нақты өніміңізге сәйкес кәсіби роботтық дәнекерлеу жүйесінің шешімдерін ұсынамыз. Тек сізге өнімнің егжей-тегжейлі сызбалары мен дәнекерлеу талабын жіберу керек, содан кейін біз сіз үшін арнайы техникалық ұсыныс жасаймыз.
С: Кепілдік мерзімі және жеткізу мерзімі қандай?
Жауап: Кепілдік мерзімі - 12 ай. Жеткізу мерзімі сіздің депозитіңізді алғаннан кейін 30 күн ішінде.
С: Мен өніміміздің дәнекерлеу сапасын білгім келеді, не істеуім керек?
Жауап: Сіз үлгілеріңізді сынақ дәнекерлеу үшін біздің зауытқа жібере аласыз. Дәнекерлеуді сынақтан өткізгеннен кейін біз сізге дәнекерлеу бейнелері мен суреттерін анықтама ретінде жібереміз. Сондай-ақ, үлгілерді тексеру үшін сізге қайтарамыз.












